Надходження нових моделей чоловічих сумок

Категорії

Нові моделі чоловічих шкіряних сумок. Перейти до розділу.

Рекомендовані товари

Немає на складі

160*280*80 Чоловіча шкіряна сумка. Два відділення на блискавці. Всередині відкрита кишеня. На фасаді відкрита кишеня. З тильної сторони відкрита кишеня. Фурнітура чорнена.

Немає на складі

210*240*20 Чоловіча шкіряна сумка. Одне відділення на блискавці під клапаном. Клапан на магнітних кнопках. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці. На фасаді відкрита кишеня. З тильної сторони кишеня на блискавці. Ремінь регулюється по довжині. Фурнітура срібло.

Немає на складі

220*280*80 Чоловіча шкіряна сумка. Одне відділення на блискавці. Всередині одна відкрита кишеня та кишеня на блискавці. На фасаді під клапаном кишеня на блискавці. З тьильної сторони кишеня на блискавці. Фурнітура срібло.

Немає на складі

160*280*80 Чоловіча шкіряна сумка. Одне відділення на блискавці. Всередині відкрита кишеня. На фасаді кишеня на блискавці. З тильної сторони відкрита кишеня. Фурнітура чорнена.

Немає на складі

Немає на складі

200*220*20 Чоловіча шкіряна сумка. Одне відділення на блискавці. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці. На фасаді кишеня на блискавці. З тильної сторони кишеня на блискавці. Ремінь регулюється по довжині. Фурнітура срібло. 

Немає на складі

230*290*60. Чоловіча шкіряна сумка. Основне відділення під клапаном на магнітах і застібається на блискавку. Всередині 3 великі відділення, кишеня на блискавці та 2 кишені під портмоне та телефон. На фасаді під клапаном відділення. З тильного боку кишеня на блискавці. У комплекті регульований ремінь.

Немає на складі

250*260*50. Чоловіча шкіряна сумка. Основне відділення під клапаном на магнітах і застібається на блискавку. Всередині кишеня на блискавці та 2 кишені під портмоне та телефон. На фасаді під клапаном відділення. З тильного боку кишеня на блискавці. У комплекті регульований ремінь.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Прiзвище, Ім'я*
Email
Введіть коментар*